Kom-in - paleniska domowe i akcesoria kominkowe

1 zdjęcie
Proszę o kontakt
ID #6934
Opublikowany 1 tydzień temu

Kom-in.pl to firma , która specjalizuje się w sprzedaży perfekcyjnej jakości palenisk domowych i akcesoriów kominkowych. W swojej ofercie ma wkłady kominkowe oraz kominki z płaszczem wodnym. Ci, którzy poszukują kaset kominkowych bądź drzwiczek do kominka także nie muszą się martwić. Osoby, które postawiły na zakup akcesoriów do kominka od firmy Kom-in.pl mogą liczyć też na profesjonalny serwis pogwarancyjny elementów, które się zużyły bądź są zepsute. W firmie nacisk kładziony jest na wysoką jakość znajdujących się w ofercie produktów. Podkreślić należy, że nie powstają one w sposób taśmowy.

Firma może pochwalić się ogromnym doświadczeniem i sporym gronem w pełni zadowolonych klientów.  Tym, co wyróżnia ją spośród innych firm zajmujących się produkcją i sprzedażą palenisk oraz akcesoriów do kominków jest  naprawdę indywidualne podejście do klientów. Firma podejmuje się także stworzenia kominka na podstawie fotografii dostarczonej przez klienta oraz jego własnego projektu. Oferuje swoim klientom też możliwość przedłużenia gwarancji. Kom-in.pl to doskonały wybór dla wszystkich poszukujących kominka wpisującego się w indywidualne gusta.

Kontakt:

Piotr Mielańczuk
tel.: 737 580 037
e-mail: kontakt@ignif.com
http://kom-in.pl/

Dodatkowe informacje

Strona www: http://kom-in.pl/

 

Skontaktuj się ze sprzedawcą

  Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.
  Zarejestrowany w dniu Kwiecień 9, 2018

  Lokalizacja

  Polska
  Kujawsko-Pomorskie
  Bydgoszcz
  Uzyskaj wskazówki dojazdu
  Ignif
  Kraj Polska
  Województwo Kujawsko-Pomorskie
  Adres Bydgoszcz
  Typ Prywatny
  Kom-in - paleniska domowe i akcesoria kominkowe - 1/1
  Kom-in - paleniska domowe i akcesoria kominkowe
  Kom-in.pl to firma , która specjalizuje się w sprzedaży perfekcyjnej jakości palenisk domowych i akcesoriów kominkowych. W swojej ofercie ma wkłady kominkowe oraz kominki z płaszczem wodnym. Ci, którzy poszukują kaset kominkowych bądź drzwiczek do kominka także nie muszą się mar...
  Proszę o kontakt