Manufaktura kominków - kominek dla Ciebie

1 zdjęcie
Proszę o kontakt
ID #7240
Odsłon : 3 / Opublikowany 3 miesięcy temu
"Manufaktura kominków
-----
Manufaktura Kominków to niezwykłe miejsce dla wszystkich, którzy od dawna marzą o własnym kominku. Salon charakteryzuje się bogatą ofertą , a także obsługą na świetnym poziomie. Proponuje kominki znanej i cenionej fińskiej marki Jotul. W swojej ofercie ma również duńskie wkłady kominkowe i piece marki Scan, wkłady kominkowe firmy Atra, urządzenia grzewcze IGNIF, a także kotły i piece na pellet marki RED oraz MCZ. W salonach kupić można też brykiet, drewno kominkowe , a także szereg niezbędnych akcesoriów.

Manufaktura Kominków to nie jeden, a już dwa salony. Jeden zlokalizowany jest w Koszalinie, drugi właśnie rodzi się w Redzie. W efekcie z oferty Manu******* Kominków będzie mogło skorzystać znacznie więcej osób.

Manufaktura oferuje produkty premium w naprawdę atrakcyjnej cenie. Jest to z całą pewnością wielki plus tego miejsca, który sprawia, że osoby decydujące się na kominek wybierają właśnie ten sklep. Na podkreślenie zasługuje także to, że obsługa w salonie Manufaktura Kominków zawsze pomoże w wyborze najlepszego kominka.

Zamierzasz kupić perfekcyjny kominek? Nie zwlekaj. Manufaktura Kominków to bardzo dobry wybór.
-----
"

Kontakt:

Dział sprzedaży
tel.: 731 199 674
e-mail: kontakt@manufaktura-kominkow.pl
http://manufaktura-kominkow.pl/

Dodatkowe informacje

 

Skontaktuj się ze sprzedawcą

  Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.


  Lokalizacja

  Polska
  Zachodniopomorskie
  Koszalin
  Uzyskaj wskazówki dojazdu
  Manufaktura
  Kraj Polska
  Województwo Zachodniopomorskie
  Adres Koszalin
  Typ Prywatny
  Manufaktura kominków - kominek dla Ciebie - 1/1
  Manufaktura kominków - kominek dla Ciebie
  "Manufaktura kominków ----- Manufaktura Kominków to niezwykłe miejsce dla wszystkich, którzy od dawna marzą o własnym kominku. Salon charakteryzuje się bogatą ofertą , a także obsługą na świetnym poziomie. Proponuje kominki znanej i cenionej fińskiej marki Jotul. W swojej ofercie ma również duńskie ...
  Proszę o kontakt