Tomo3D - innowacyjne metody diagnostyczne

1 zdjęcie
Proszę o kontakt
ID #6951
Opublikowany 1 tydzień temu

Tomo3D to jedna z wiodących marek na rynku prowadząca pracę nad przygotowaniem nowoczesnych form diagnostyki. Nowoczesna firma przygotowała profesjonalne urządzenia, które rozwijają zróżnicowane opcje, nowoczesne firmy przy diagnostyce stomatologicznej i laryngologicznej. To przedsiębiorstwo stało się pionierem w zakresie stomatologii i laryngologii opartej o tomograf.

Sprzęt jaki firma wprowadza do obiegu to innowacje ułatwiające dokładne obrazowanie w zakresie radiologii. Wprowadzony do obiegu tomograf komputerowy to urządzenie, które pozwala na wykonanie obrazów pantomograficznych przy jednoczesnym obrazowaniu budowy anatomicznej pacjenta. Najwyższa jakość przygotowanego urządzenia, rozwinięte w tym sprzęcie zróżnicowane osiągnięcia nowoczesnej technologii pozwalają na uzyskanie dokładnych wyników badań. Uzyskane wyniki to szansa na to, by dla danego pacjenta przygotować najlepsze formy leczenia. W ten sposób wszelka efektywność podejmowanych działań jest wyższa. Pojawienie się tego typu tomografi to rzecz jasna szansa na zwiększenie efektywności leczenia, korzyści dotyczą zarówno lekarzy jak i pacjentów.

Kontakt:

telefon: 795 688 323
e-mail: recepcja@ultimed.pl
http://tomo3d.pl/

Dodatkowe informacje

Strona www: http://tomo3d.pl/

 

Skontaktuj się ze sprzedawcą

  Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.
  Zarejestrowany w dniu Sierpień 29, 2018

  Lokalizacja

  Polska
  Łódzkie
  Łódź
  Uzyskaj wskazówki dojazdu
  Ultimed
  Kraj Polska
  Województwo Łódzkie
  Adres Łódź
  Typ Prywatny
  Tomo3D - innowacyjne metody diagnostyczne - 1/1
  Tomo3D - innowacyjne metody diagnostyczne
  Tomo3D to jedna z wiodących marek na rynku prowadząca pracę nad przygotowaniem nowoczesnych form diagnostyki. Nowoczesna firma przygotowała profesjonalne urządzenia, które rozwijają zróżnicowane opcje, nowoczesne firmy przy diagnostyce stomatologicznej i laryngologicznej. To przedsiębi...
  Proszę o kontakt