Ultimed - gabinety specjalistyczne

1 zdjęcie
Proszę o kontakt
ID #6952
Opublikowany 1 tydzień temu

Stojące na najwyższym poziomie gabinety, które powstały z praktyki stomatologicznej oraz jednego lekarskiego gabinetu obecnie są miejscem, w którym można uzyskać fachowe wsparcie medyczne. Decydując się na skorzystanie z pomocy gabinetów specjalistycznych Ultimed, można liczyć na profesjonalne wsparcie lekarzy internistów, diabetologów, endokrynologów,oraz ginekologów. Nie można zapomnieć również o perfekcyjnie przygotowanych do swojej pracy stomatologach, którzy wykonują usługi z zakresu endodoncji, implantologii, stomatologii mikroskopowej i estetycznej.

Lekarze dentyści gabinetów Ultimed specjalizują się także w zaawansowanej protetyce stomatologicznej, wykorzystując najbardziej nowoczesne rozwiązania. Siła gabinetów Ultimed tkwi w świetnie przygotowanym do pracy personelu który nieustannie podnosi swoje kwalifikacje. Nie można zapomnieć także o sprzęcie odznaczającym się doskonałą jakością który używany jest w gabinetach. Każdy pacjent traktowany jest tu wyjątkowo. Konsultacje odbywają się naprawdę szybko, co jest nie bez znaczenia w przypadku procesu diagnostycznego. Z usług lekarzy oferujących swoją pomoc w gabinetach Ultimed mogą skorzystać pacjenci , których schorzenia są naprawdę poważne i skomplikowane.

Kontakt:

telefon: 795 688 323
e-mail: recepcja@ultimed.pl
http://ultimed.com.pl/

Dodatkowe informacje

 

Skontaktuj się ze sprzedawcą

  Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.
  Zarejestrowany w dniu Sierpień 29, 2018

  Lokalizacja

  Polska
  Łódzkie
  Łódź
  Uzyskaj wskazówki dojazdu
  Ultimed
  Kraj Polska
  Województwo Łódzkie
  Adres Łódź
  Typ Prywatny
  Ultimed - gabinety specjalistyczne - 1/1
  Ultimed - gabinety specjalistyczne
  Stojące na najwyższym poziomie gabinety, które powstały z praktyki stomatologicznej oraz jednego lekarskiego gabinetu obecnie są miejscem, w którym można uzyskać fachowe wsparcie medyczne. Decydując się na skorzystanie z pomocy gabinetów specjalistycznych Ultimed, można liczyć n...
  Proszę o kontakt