Zestaw komplet 15168 alkohol wódkę prezent rocznicę jubileusz urodziny

1 zdjęcie
283.00 PLN
ID #4004
Odsłon : 5 / Opublikowany 1 rok temu

ELENPIPE Sp. z o.o. jest oficjalnym i wyłącznym przedstawicielem austriackiej firmy ARTINA SKS w Polsce. ARTINA jest producentem artykułów dekoracyjnych wykonanych z 95% cyny i włoskiego szkła.


W ofercie posiadamy m.in. zestawy na alkohol, wódkę, sznapsa, wino, piwo. 


Komplet 15168 ozdobiony jest cynowymi dekoracjami przedstawiającymi winogrona oraz cyfrę 50. W skład zestawu wchodzi: butelka zamykana na korek, dozownik (nalewak) oraz 6 kieliszków. Taki komplet to idealny prezent na 50-te urodziny, rocznicę, jubileusz. W ofercie posiadamy również zestawy z ozdobną cyfrą 40 i 60.  


Oferujemy również inne  zestawy na alkohol ozdobione różnymi motywami dekoracyjnymi: zwierzyna leśna (dzik, sarna, jeleń, bażant), polowanie, myśliwy, statek, żaglowiec, rybak, ryby,  owoce, repliki dzieł sztuki m.in. Rembrandta, Durera, cyfry 40, 50, 60. Zestaw, komplet na alkohol to doskonały prezent na różne okazje: jubileusz, urodziny, rocznicę, dla myśliwego, rybaka, miłośnika sztuki. Wysoka jakość i doskonałe wykonanie wyróżniają produkty ARTINA i sprawiają, że są one wyjątkowe i niepowtarzalne.


Zakupy on-line www.elenpipe-sw.com


 

Dodatkowe informacje

Strona www: www.elenpipe-sw.com

 

Skontaktuj się ze sprzedawcą

  Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.


  Elenpipe
  Niezarejestrowany użytkownik

  Lokalizacja

  Polska
  Podkarpackie
  Przemyśl
  Chodkiewicza 35a
  Uzyskaj wskazówki dojazdu
  Elenpipe
  Kraj Polska
  Województwo Podkarpackie
  Adres Przemyśl
  Typ Prywatny
  Zestaw komplet 15168 alkohol wódkę prezent rocznicę jubileusz urodziny - 1/1
  Zestaw komplet 15168 alkohol wódkę prezent rocznicę jubileusz urodziny
  ELENPIPE Sp. z o.o. jest oficjalnym i wyłącznym przedstawicielem austriackiej firmy ARTINA SKS w Polsce. ARTINA jest producentem artykułów dekoracyjnych wykonanych z 95% cyny i włoskiego szkła. W ofercie posiadamy m.in. zestawy na alkohol, wódkę, sznapsa, wino, piwo.  Komplet 1516...
  283.00 PLN