Zestaw komplet cynowych kielichów do wina ARTINA 60114 elegancki prezent

480.00 PLN
ID #3240
Odsłon : 10 / Opublikowany 1 rok temu

Oferujemy wysokiej jakości zestaw dwóch kielichów do wina wykonanych z cyny. Kielichy mają pojemność 250 ml i ozdobione są reliefami przedstawiającymi 4 dzieła sztuki Albrechta Dürera: „Rycerz, Śmierć i Diabeł” , „Tańczący bawarczycy”, "Rolnicy w rozmowie”, "Rycerz i giermek”. Naczynia wyprodukowane są przez austriacką firmę ARTINA. Cyna wykorzystana do ich produkcji jest wysokiej jakości 95% i bezpieczna dla zdrowia. Zestaw zapakowany jest w eleganckie drewniane pudełko, doskonale nadaje się na luksusowy, wyjątkowy prezent.


Nasza firma Elenpipe Sp. z o.o. jest wyłącznym przedstawicielem ARTINA w Polsce. W ofercie powiadamy wiele pięknych zestawów na alkohol wykonanych z cyny i szkła, a także kufle do piwa, artykuły dekoracyjne, zegary, talerze ścienne o różnorodnej tematyce.


Sklep on-line: www.elenpipe-sw.com

Dodatkowe informacje

Strona www: www.elenpipe-sw.com


 

Skontaktuj się ze sprzedawcą

  Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.


  Elenpipe
  Niezarejestrowany użytkownik

  Lokalizacja

  Polska
  Podkarpackie
  Przemyśl
  Chodkiewicza 35a
  Uzyskaj wskazówki dojazdu
  Elenpipe
  Kraj Polska
  Województwo Podkarpackie
  Adres Przemyśl
  Typ Prywatny
  Zestaw komplet cynowych kielichów do wina ARTINA 60114 elegancki prezent
  Oferujemy wysokiej jakości zestaw dwóch kielichów do wina wykonanych z cyny. Kielichy mają pojemność 250 ml i ozdobione są reliefami przedstawiającymi 4 dzieła sztuki Albrechta Dürera: „Rycerz, Śmierć i Diabeł” , „Tańczący bawarczycy”, "Rolnicy w rozmowie&r...
  480.00 PLN